| anonim_4396 a întrebat:

~*~Buna.
Deci mi-am descarcat The Sims 2 de pe internet l-am instalat a fost okwinking pana cand mi-a venit ideea sa instalez si The Sims 2: Seasons.
L-am descarcat de pe internet... l-am instalat straight face >---nu mergea. L-am sters. Dupa cand sa dau sa ma joc The sims 2 nu mergea nici alastraight face. Acum cand dau click pe iconita imi apare " Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application".
Stie cineva cum fac sa ma joc din nou?
Dau FUNDA! ~*~

Răspuns Câştigător
| Krisha a răspuns:

E de la crack...100% Asa am facut si eu pana mi-am dat seama. Dupa ce il instalezi in locul unde ai bagat cd-ul de instalare(E, C...)dai open si cauti pe undeva sa scrie crack, dai copy apoi intri unde ai instalat jocul si il bagi in TsBin apoi trebuie sa mearga, daca nu merge nici dupa ce faci chestiile astea zi'mi daca iti arata altceva sau ce nu ai inteles

| tellabella a răspuns (pentru Krisha):

Ma ajuti te rog si pe mine la asta?

| anonim_4396 explică (pentru tellabella):

Păi e simplu : descarci crack-ul de pe net, îL BAGI ÎN TS BIN - ai un folder, şi thinking îi dai "replace" sau mă rog înlocuire, şi o să meargă big grin baftă

| PikaIulia1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna. :[ imi poti spune si mie de unde la.i descarcat [ sims 2 ], tot am cautat si nu am gasit,... :[ explica-mi ce trebui sa fac toate etapele. multumesc.

7 răspunsuri:
| Krisha a răspuns:

Poate nu avea crack'ul bagat thinking da-mi mai multe detalii...ce eroare iti dadea?

| Deliciouscupcake a răspuns:

L-ai dezinstalat sau l-ai sters pur si simplu de unde l-ai instalat? Daca doar l-ai sters, dezinstaleaza-l si apoi pune cd-ul prin DaemonTools de la The Sims 2 big grin Daca l-ai dezinstalat de tot, atunci dezinstaleaza si The Sims 2 si reinstaleaza-l.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda.mie cel putin nu`mi apare continuarea.
Deci sa va spun.
Dupa ce l-am sters cand am vrut sa ma joc The Sims 2 nu mergea nici ala straight face at wits' end. Acum cand dau click pe iconita imi apare " Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application.
Stie cineva cum fac sa mearga jocul din nou?
DAU FUNDA!

| danacatalina a răspuns:

Nu stiu dc nici mie nu mi-a mers dupa ce am instalat extensiile