| User257 a întrebat:

Bună dimineața, am o problema când descarc video de pe o conversație pe Whatsapp îmi apare descărcare nereușită, Nu se poate descărca. Vă rugăm să cereți retrimiterea fișierului. Nu am salvat video în telefon dacă persoana respectiva nu mai are fișierului mai pot recupera fișierul respectiv.

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Vezi daca nu ai avut activata sincronizarea cu Google Drive, in ideea ca se face singura, saptamanar, lunar sau zilnic.
Daca a fost activata, o gasesti in cloud.

| VoidEternal a răspuns:

Nu.

| Skarr a răspuns:

Nu ai cum.
Asta e un dezavantaj la WhatsApp ca nu salveaza videoclip uri si poze.
Pe Messenger si Instagram vad videoclip uri trimise acum 7-8 ani.
Pe WhatsApp am patit si dupa o luna sa nu mai pot sa le iau si nu le am salvat