| umbra09 a întrebat:

Buna dimineata am o tableta GoClaver Orion70 si am facut root urmarind pasi de pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=EWsAgGWIx1Q rootul a functionat perfect dar dupa 2 saptamani am instalat o aplicatie care imi facea tableta 3d sau asta zicea tableta si-a dat cum ar veni un restart si mi-a aparut poza aia cu galaxia cum i apare celui care roteza tableta in videoclip minutu 2.22 secunde si deacol nu mai porneste ce sa fac cu ea am lasat-o o noapte poarte porneste dar nimic pe dimineata era descarcata de tot am incarcato si nimic tot asa apare si sta ore intregi si nimic are un buton de reset pe carcasa din spate l-am apasat s-a inchis si a pornit iarasi pana la poza aia si nimic :(( ce sa-i mai fac daca o trimit la aia sa mi-a repare presupun ca pierd garantia ca am root si tot no fac si pierd si garantia :( ajutor funda celui care ma ajuta sa rezolv problema

Răspuns Câştigător
| marian_7699 a răspuns:

Du-o la un service! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| umbra09 explică (pentru marian_7699):

Pai daca o duc la service pierd garantia ca am rotato trebuie so deschid sai sterg rootu dupa s-o duc la ei daca are ceva

2 răspunsuri:
| marian_7699 a răspuns:

Habar nu am... Eu asa am facut cand am avut probleme