| umbra09 a întrebat:

Buna TPU am o tableta goclaver orion70 care nu se mai actualiziaza mai de mult o puteam actualiza dar acum nu mai pot se incarca ceva se inchide si imi apare eroare si mai jos ceva cu rebot si alte minuni ce de facut funda celui care majuta sa rezolv problema

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Poate e plină memoria, poate are erori sistemul de operare... nu știu sigur. Resetarea tabletei va rezolva problema, dar vei pierde toată informația din ea.
Încearcă aplicația Clean Master. E grozavă. Va elimina fișierele inutile și va optimiza tableta. Față de alte programe asemănătoare, aplicația asta chiar e de calitate. Are chiar și antivirus.
Reboot înseamnă restart. Fă și chestia asta, poate ajută.