| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata.
Am un cont pe G+ la care vreau sa renunt. Problema este ca din meniul oferit, se sterg si conturile asociate. Insa, eu as vrea sa pastrez contul din Panoramio (asociat la G+). Exista vreo varianta prin care sa sterg profilul din G+ pastrind contul din Panoramio? Multumesc.

6 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Nu/ Daca stergi contul, toate progresele si conturile de jocuri, app, etc., in care ai facut cont se sterg.
Fundita?

| Konan13 a răspuns:

Cum a spus Kidy! Daca iti stergi contul google+ atunci iti stergi si adresa: Si atunci nu mai ai cum sa intri la nici un site\joc\cont asociat!

| anonim_4396 explică (pentru Konan13):

Nu ma intereseaza jocurile, ci numai Panoramio. Nu poate fi exportat/importat in alt cont?

| Konan13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, daca ai Primit Contul cu ajutorul lui Google+ Atunci la stergerea Contului se vor sterge toate Asociate indiferent ca e joc, site sau altceva. Sper ca ti-am fost de folos big grin

| ShadowDancer a răspuns:

Tot ceea ce este detinut de google genereaza acontul G+, daca ai cont youtube ai automat si G+, poti sterge conturile asociate dar ramai cu G+ care fie vorba intre noi este cel mai bun serviciu de socializare la momentul actual. Noua ne place facebook, asta e dar nu poti sa ai conturi pe nici un site detinut de google fara a avea G+. dar nu te incomodeaza, nici macar nu-ti trimite mailuri si-l poti lasa blank, fara date

| 111andreiutzzu a răspuns:

Nu daca stergi contul, toate progresele si conturile de jocuri, app, etc., in care ai facut cont se sterg.