| Yuoia a întrebat:

Buna dimineata! Prea dimineata? happy
Am blocat o pagina pe Facebook. O pagina, nu un profil. Si totusi, ii vad in continuare comentariile in postari. Cum pot sa fac sa nu o mai vad deloc?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Blocheaza si profilul, ca sa nu mai vezi deloc

| Yuoia explică (pentru Violleta2022):

Am sa incerc. Sa vad daca il pot depista. Nu stapanesc Facebook-ul. Multumesc.

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuia sa dai intai "unfollow" acea pagina si apoi sa o blochezi.
Si cu profilul poti face la fel, mergi pe profilul acelei persoane si vezi ca sub casuta de "friends" poti sa selectezi "unfollow' si atunci nu mai vezi nimic din ce posteaza acel prieten, pe acea pagina.
Daca nu-ti pasa de acel prieten, chiar il poti bloca si pe el, mergand in zona de langa casuta cu "frinds" unde vezi trei puncte "...". punand mousul pe acele puncte, poti selecta "block" si blochezi userul respectiv.

| Yuoia explică (pentru Violleta2022):

Acum trebuie sa deblochez pagina pentru toate aceste manevre. Merg sa incerc.

| Yuoia explică (pentru Violleta2022):

Nu apare nicidecum profilul persoanei. Numai pagina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te referi la Puya, contul ăla fake de pe pagina Omulețul unde Puya comentează tot de pe o pagină cu like... Și eu i-am dat Block și fir-ar că tot ii vad comentariile enervante. E pagina, nu prea merge.

| Yuoia explică (pentru anonim_4396):

Nu e ala, dar tot enervant este.

| AureliusTPU a răspuns:

Bună dimineata!
Blochează din nou si da-i refresh la pagină si daca tot nu merge tine apasat pe aplicatie si du-te la informatii si jos ai,, cache,, sterge cache-ul si du-te in aplicatia Facebook. (cache-ul, nu sterge datele de pe aplicatia Facebook).
O zi bună!

| Yuoia explică (pentru AureliusTPU):

Abia l-am deblocat si Facebook ma obliga sa astept 2 zile. Am sa incerc si ce mi-ai spus tu. Multumesc.