| stefy57 a întrebat:

Buna dimineata prieteni
Cum se poate afla cat a fost folosita o tableta sau un smartphone, ma refer la traficul de date, ore de functionare procesor, de cate ori a fost pus la incarcat, porniri si opriri, si alte amanunte dupa care sa ne dam seama cat au fost folosite. Toata lumea care vinde produse sh mentioneaza ca produsul a fost folosit foarte putin, acest timp de folosire m-ar interesa, daca se poate stabili aproximativ.

2 răspunsuri:
| Georgel_Bogdan_1998 a răspuns:

Părerea mea este ca nu se poate afla chestia asta. Deoarece. Atunci când vânzătorul resetează tot dispozitivul acesta este ca si scos din fabrică. Fără setări, fără aplicati. Nimic! Poate ce-i de la service au o metodă. happy

| Kisses a răspuns:

Nu ai cum sa aflii, îți poți da seama dacă a fost folosita și după cum arata, dacă e zgariata, culoarea ștearsă, e clar ca fost mult timp.