| mart3 a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Tab 3 si nu mai porneste.
As vrea sa stiu daca se poate face ceva acasa sau trebuie sa ma duc la service.
Dimineata am folosit-o pentru youtube si a mers perfect fara probleme, iar cand am vrut sa o refolosesc dupa-amiaza aceasta nu se mai deschidea. (Am incercat sa o bag la incarcat dar nu se deschide nimic, + ca mai avea baterie mai mult de 30%, iar de asemenea am incercat sa bag si cablul de date si din nou nu s-a intamplat nimic.)
Help?

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Daca nu se mai deschide si nu arata ca incarca si e in garantie duo la service

| Muntgvb a răspuns:

Din pacate, da, in service ii e locul in acest moment.Astfel de probleme sunt rare, de obicei apar la produsele alea care au fost construie un pic mai prost.Cel mai bun pe care-l poti face este sa-l duci la service.