| Hatze9000 a întrebat:

Buna dimineata TPU, am un laptop Samsung NP2705V, aseara i-am instalat Windows'ul si nu merge internetul, am pierdut driverul dar din cate stiam merge pe Windows 7 netul si fara driver, ca nu merge internetul, e din cauza ca nu am driverul? sau a patit ceva laptopu. Mentionez ca inainte sa reinstalez Windowsul mergea perfect netul si cu mufa lan bagata si wirrles'ul activat

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

E din cauza lipsei driverelor pentru placa wireless si controllerul de retea lan.Descarca-le de la un alt computer pe un stick si instaleaza-le asa, sau cauta un stick wireless si conecteaza-te la net provizoriu.De obicei cu windows update se instaleaza si driverele care lipsesc.

| Hatze9000 explică (pentru manuel72):

Multumesc, acum am descarcat de pe site-ul oficial Samsung, sper sa mearga happy

1 răspuns: