| Anoniim2903 a întrebat:

din greseala am rupt cardul de la aparatul foto( card Dikom),tin sa mentionez ca s-a rupt doar o bucatica din card,l-am lipit la loc dar acum cand il introduc in aparat imi apare :"eroare card".Se mai poate ceva in privinta asta, adica as mai putea recupera in vreun fel pozele de pe acest card?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Din pacate nu mai poate fi recuperat acel card. Chiar si acea mica portiune care s-a rupt din el avea circuite, de fapt peste tot la un card micro sd sunt circuite iar daca l-ai avariat, e pa nu mai poate fi recuperat! sad

| DomnulFantastic a răspuns:

Nu,nu se poate sa mai fie recuperate am patit si eu asta cu cel de la telefon