| MariaMonica2009627 a întrebat:

Buna din nou,iar eu.
As vrea să mă apuc de vlog,am totul pregătit,mi-am făcut un scenariu,am o groază de idei și multă voință.Nu vreau peste noapte să devin cine stie ce vloger dar știu că totul are un început,îmi place să mă filmez deci cred că ar fi un început plus ca vreau să fac video-uri de calitate si educaționale (nu să vorbesc despe bani,masini etc) și vreau să precizez că nu fac asta pentru bani,ar fi nașpa.
Deci, ce părere aveți?
Mulțumesc, o zi faină! happy

Răspuns Câştigător
| Andrei200202 a răspuns:

Pai mult succes, e bine ca ai descoperit ce iti place sa faci.
Mai exact ce fel de video-uri vrei sa faci? Gen top opt, atentie cad mere etc? Daca da, te sfătuiesc sa nu te te dai batuta daca nu o sa vezi cine stie ce rezultate la început, asa e mereu..toti pleaca de jos. Din pacate nu au un impact asa de mare videoclipurile de genul in Romania deoarece aici cel mai mult se cauta drama, ce vezi si tu la recomandate. E de apreciat ca vrei sa faci ceva educativ, poate o sa ne trezim si noi la realitate.
"nu fac asta pentru bani, ar fi nașpa." Chiar e naspa sa faci pentru bani aceste lucruri, de obicei oamenii care o fac nu au succes, cheia e sa fii tu, sa fii originală si sa nu te ascunzi.
Or sa vina si bani din asta cand o sa ajungi la un anumit nivel si ai sa vezi ca o sa fii satisfăcută ca faci ce iti place si poti sa faci si bani din asta pentru a trai.

| DarthNiger a răspuns (pentru Andrei200202):

A zis ca face vlog.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sună foarte tare, mult succes și să ne lași link-ul după ce postezi ceva conținut.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să începi.

| Mete0ra a răspuns:

Poti face nimeni nu te opreste si eu am un canal de YouTubelaughing

| Alexandra40000 a răspuns:

Buna, eu sunt de părere ca nu ai nimic de pierdut dacă într-adevăr iti place? Mult succes

| MariaMonica2009627 explică (pentru Alexandra40000):

Da,de când sunt mică îmi place să mă filmez, să fac poze etc. Abia acum iau măsurihappy