| boboli a întrebat:

Buna
Dintre tableta ableta E-BODA IMPRESSPE3D E200 siableta E-BODA IMPRESSPEED E1 care ar fi cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/evolio-a-lansat-evotab-fun-in-romania.html Poti sa iei in calcul si aceasta varianta! Dintre cele 2 as alege-o pe cea cu 8 GB, dar din pacate nu le-am testat!

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Pune cate un link cu fiecare!

| laptopnews a răspuns (pentru boboli):

Http://laptopnews.ro/evolio-a-lansat-evotab-fun-in-romania.html Poti sa iei in calcul si aceasta varianta! Dintre cele 2 as alege-o pe cea cu 8 GB, dar din pacate nu le-am testat!