| mariaanagrosu a întrebat:

Poate sa imi zica cineva va rog daca Tableta E-Boda IMPRESSPE3D E200 are Adobe flash si daca da ce versiune.Multumesc anticipat(desigur. fundahappy )

Răspuns Câştigător
| MaurSEF a răspuns:

Hi,avand in vedere ca foloseste android 4.0 ii poti pune tu Adobe Flash, deci nu; ti fa probleme in caz ca vrei sa; l cumperi, bafta

3 răspunsuri:
| TrickThis a răspuns:

Foloseste si Adobe flash player, nu conteaa versiunea, tot aia face.
In plus foloseste si HTML5 care este tot cam ca flash player.

| mariaanagrosu explică (pentru TrickThis):

Multumesc mult si pentru raspunsul tau.A fost de ajutor

| TrickThis a răspuns (pentru mariaanagrosu):

Cu placere.
De ce nu mi-ai dat mie funda? happy