| bubulina11 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un eBook Reader Kindle Touch Wi-Fi si nu stiu prea multe despre el. Are cumva si lanterna cum arata pozele de pe net? As vrea pareri despre el, nu site-uri. THANKS!

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Despre kindle e plin netul de informatii. In privinta lanternei sau alte accesorii, eu am luat kindle de la E-MAG, husa de la o alta firma de pe net, care avea preturi bime. lanterna am gasit tot pe net dar mi-am luat si alta eleganta de la o toneta din oras. Lanterna nu este mare scofală dar husa este imperios necesara pentru protectia lui.

5 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Ma bucur să-ți cumperi acest E-Book, vei fi încqntată de el, în felul acesta numărul cititorilor crește. Ar fi interesant daca cei de pe TPU ar face o rezervare peentru E-Book-iști. Am face schimb de impresii, de cărti, de ce am citit sau avem in plan etc.
Mulțumesc de aprecierea răspunsului.
Anunță=mă și pe mine când o să-l ai si ce impresie ți-ai făcut de el.

| bubulina11 explică (pentru assiris):

Multumesc pentru informații! E foarte bun si merge foarte bine! Sunt multumita de el!

| King_Iulian_1977 a răspuns:

Si daca nu are lanterna il mai cumperi?! :-))

| bubulina11 explică (pentru King_Iulian_1977):

De ce te bagi in seama? Aveam nevoie doar de informatii. straight face

| koolarion a răspuns:

Daca te mai intereseaza sa cumperi am eu unul de vanzare.
Kindle Touch Wi-Fi + coperta din piele originala + lampa verso clip: 600 ron