| Omegatronistul a întrebat:

Draga TPU iar te deranjez cu o intrebare:Am impresia ca cineva are parola mea de facebook! De fiecare data cand intru notificari pe care nu le-am citit apar ca si cum au fost citite+ca chatul e mereu deconectat cand intru! Ce e de facut am schimbat parola dar degeaba!

Răspuns Câştigător
| bogddan4you a răspuns:

Poti sati schimbi parola de 10000 ori pe minut daca este asa cum zici tu vezi sa nu ai program de spionat instalat de un prieten cineva sau sal loi fi loat tu fara sa stii depe net sa scrie ca este un program si sa fie un program de spionat un program de spionat vede cu cine ce vorbesti parola la ce te uiti tot ce faci pe cal casa vezi daca ai un program din aceasta trebuie sa intri in start in controlul panol si sau depinde de ce windos ai daca vrei te ajut id mess anonim4you44 nu stiu nimic ce windos ai la widos xp este diferit de windos 7&8 contacteaza-ma la idul meu si te ajut.

2 răspunsuri:
| Plankton a răspuns:

Nu iti intra nimeni pe cont happy, nu te mai impacienta aiurea.
Asa face fb-ul, la unii mai tarziu, la altii mai devreme.
E ca si atunci cand esti deconectat de pe telefon si vb pe pc...si primesti raspuns si pe pc si pe telefon.
Mult noroc!

| AndreeaFlt a răspuns:

Ai intrat pe Facebook de pe telefonul unui prieten? Este posibil si asta... adica daca nu te-ai deconectat de pe telefonul ala, poate intra prietenul tau.