| SaraSari a întrebat:

Buna dragilor, va rog am mare nevoie de ajutor, cand vreau sa deschid latopul tot imi arata urmatorul text:
"Intel UNDI, PXE-2.1 (build 082)
Copyright (C) 1997-2000 Intel Corporation

This Product is covered by one more of the following patents:
US5, 307,459, US5, 434,872, US6, 570,884, US6, 115,776 and US6, 327,625

Realtek PCI Express Fast Ethernet Controller Series v1.15 (090224)
PXE-E61: Media test failure, chek cable
PXE-M0F: Exiting PXE ROM.

Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key

Der Bootsektor dieser Diskette wurde new erstellt.
Benutzen Sie den DOS-Befehl SYS um diesen Diskette bootfahig zu machen!
Bitte legen Sie nun eine Systemdiskette ins Laufwerk unde druken Sie eine Taste."
Va rog sa imi ziceti pas cu pas ce sa fac multumesc anticipat dau funda :*

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi defect sistemul de operare sau HDD-ul. Trebuie cineva care vede sa incerce sa faca ceva.

| Doctorfishadi a răspuns:

Poti sa incerci sa ii dai restart cand face asa, poate vrea.

| SaraSari explică (pentru Doctorfishadi):

Am incercat totul, nimic

| Doctorfishadi a răspuns (pentru SaraSari):

Daca poti reinstaleaza windows-ul!

| SaraSari explică (pentru Doctorfishadi):

O sa cer la cineva un windos 8 sau tot 7 si il reinstalez

| SaraSari explică:

Mentionez ca am windows7 starter