| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Eu am antivirusul "ESET NOD 32". Atunci cand sunt virusi in calculator se 'inroseste' acolo unde iti apare antivirusul?laughing Sau cum imi dau seama ca sunt virusi in calculator? Si. pe ce trebuie sa dau ca sa nu mai fie virusi?

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Si eu am avut eset nod 32 si nu e bun dar iti spune unde este virusul. si trebuie sa stergi folderul programu` poza etc. dar daca vrei un anti virus bun ia un avast sau un kasperky. da` daca iti bagi altul asta trebuie` sters ca iti da pc`u peste cap. Sper ca te-am ajutat FUNDA?

5 răspunsuri:
| robertosi a răspuns:

Aia inseamna ca tia expirat licenta, si ca sa nu mai fie virusi te duci frumusel in carantina si vezi acolo virusi si dai click dreapta si dai delete

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Se inrosestelaughing

aoleu a facut buba folderullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se inroseste inseamna ca sa dezactivat antivirusul singur sau l-ai dezactivat tu si ai uitat... uneori virusii puternici iti dezactiveaza antivirusul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms robertosi acum imi merge calculatorul si mie mia exp licenta

| itextrat a răspuns:

Un top cu cei mai buni antivirusi din 2016: http://www.digitalcitizen.ro/......-al-anului