| Alexandru5Cojocaru5 a întrebat:

Buna, Eu am o problema cand intru în jocuri mi se deconectează internetul singur, "doar când intru în jocuri" când se deconectează apare ca un lag, și sunet ciudat. Trebue să repornesc PC ca să activeze internetul.cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| DaniTIRB a răspuns:

Faptul ca se aud si un sunet ciudat, ma duce cu gandul ca ar putea fi o problema hardware. Ai incercat sa reinstalezi windows-ul? Tu aii internet prin fir, wireless la placa de baza sau prin placa wireless?

| Alexandru5Cojocaru5 explică (pentru DaniTIRB):

Sunetul ciudat se aseamănă ca la Blue Screen, am reinstalat Windowsul, am internet prin fir

| DaniTIRB a răspuns (pentru Alexandru5Cojocaru5):

Ai schimbat recent o componenta?

| Alexandru5Cojocaru5 explică (pentru DaniTIRB):

Nu

| DaniTIRB a răspuns (pentru Alexandru5Cojocaru5):

Tu ai firul bagat in placa de baza, ca sa ma asigur.