| Nistor2121 a întrebat:

Am o problema care ma poate ajuta. am miadisparut brusc reteaua de internet si cand intru la wifi nu imi apare chiar daca merge internetul pe alt telefon pe al meu nu mai merge care ma poate ajuta sa fac ceva in legatura cu asta

3 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Salut încearcă în telefon la setări la retele și după la DNS și pune-l pe acesta pe automat, dacă asta nu funcționează intră la wifi și sus în dreapta la ajutor și după aceia la nu puteți găsi un punct de acces? Succes.

| Nistor2121 explică (pentru Irinelp):

Este vorba de un Samsung a 20

| Irinelp a răspuns (pentru Nistor2121):

Nu contează ce telefon ai setările la rețea sunt la fel, poate doar denumirea diferă. Ai încercat deja cum ți-am spus mai devreme?