| NoOne18 a întrebat:

Buna,eu vreau sa-mi cumpar un laptop, eu strang 1/2 din bani si restul pune mama.Dar nu sunt sigura ce vreau sa-mi iau ori laptop ori unitate.Mie ca o sa ma plictisecs de laptop si dupa aia o sa vreau unitate de calculator. Vreau sa-mi spuneti ce sa-mi iau.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele intradevăr un desktop este bun, că unei unităti îi poti aduce foarte multe imbunătătiri față de un laptop, dar laptopul este util in varianta in care il i ei după tine oriunde mergi, să ai acces la internet in orice loc, doar cu un stik.

| NoOne18 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar care e mai bun?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru NoOne18):

La ce te referi, la marcă?

| shannygelu a răspuns:

Mult mai util si mai bun este un laptop ce faci cu un laptop faci si cu o unitate nu ai cum sa te plictisesti de laptop si sa preferi o unitate ia ti un laptop