| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program pentru Android(Samsung mini2) cu care sa ma conectez la laptop si sa vad(de exemplu prietenul meu e pe profilul meu de facebook si eu sunt in alta camera) la cine se uita la poze, etc.El sterge istoricul asa ca asta nu e o solutie.As avea nevoie de un program ceva cu care sa conectez telefonul la laptop(PackardBell EasyNote)Funda si vot! Multumesc

Răspuns Câştigător
| WizKhalifaa a răspuns:

Team Viewer, il gasesti in Android. Dar apare cand se conecteaza, ca sa nu isi de`a seama intri cand esti tu la laptop. ascunzi bara team viewer si il lasi pe el. Totusi daca doar se uita la poze nu ar fi o problema, mai bine vorbeste cu el. sau daca banuiesti tu ceva foloseste programul, o sa vezi tot ce face el pe laptop.

1 răspuns:
| Alexandru0301 a răspuns:

Din cate stiu nu cred ca este un program pentru telefonul mobil