| xBoyka a întrebat:

Pentru cei care aveti Samsung Galaxy s3 neo, nu stiu daca am o problema la el sau asa este telefonul
Cand fac poze cu camera frontala le face prea aproape am incercat sa ii schimb rezolutia dar tot la fel arata
Si mai e o chestie cand fac poza cu un anumit program de exemplu retrica le scoate ceva mai indepartat decat atunci cand fac cu camera normala
Exista ceva prin setari sa nu mai faca asa?

Răspuns Câştigător
| leuzzz a răspuns:

Buna nu ai nimic de facut pentru ca S3 neo nu are un unghi foarte larg al camerei frontale. Fundaa?

| xBoyka explică (pentru leuzzz):

Am inteles, si mai e o faza la el, dupa ce a facut poza nu mi-o arata clara adica dupa ce a procesato ii intoarce ungiu si nu mai iese la fel de clara asta din ce cauza?

4 răspunsuri:
| leuzzz a răspuns:

Ti.o intoarce pentru ca e un efect gen oglinda

| xBoyka explică (pentru leuzzz):

Si cum scap de el?

| leuzzz a răspuns:

Nu ai ce sa.i faci....merge doar la aplicatii cen retrica si altele