| Daniel26 a întrebat:

Foloseste cineva Internetul mobil de la RDS? >> DigiNet Mobil prin stick USB. Daca da, cum merge? viteza este ok? ca si prin cablul normal de internet?

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Pai cred ca toti furnizorii impun asemenea limite. Eu n-am depasit niciodata 5 GB lunar(Pentru YouTube, Trilulilu, TPU.ro, niste site-uri de stiri, messenger; nu descarc masiv fisiere mari). Iar acum imi descarca cu aceeasi viteza ca acum cateva luni cand l-am achizitionat. Nu e un impediment acest lucru, dupa parerea mea.

| magicianul19 a răspuns:

Da frate e super merge bine 7, 2 daca ai semnal full. daca nu ai semnal e ca si cum ti-am taiat cablu la net

| adelinee a răspuns:

Da eu foloseschappy
paii cu viteza hmm nu sta prea bine depinde de loc si cum ii vine lui sa meargachatterbox
dar viteza nu e nici micathinking e okhappy nu e ca la cel prin cablu dar e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar an zona de provincie nu prea ai semnal doar an orase

| Daniel26 explică:

@HarryPotter: Merci pentru raspunsul detaliat. Mai am o intrebare, in oferta se precizeaza ca "viteza de acces se va limita la 128kbps download si 64kbps upload dupa primii 5GB consumati." Ce parere ai despre acest aspenct? Multumesc si celorlalti pentru raspunsuri.winking