| L0st24indreams a întrebat:

Buna!
Ieri, pe tableta (Asus Memo pad HD7) a aparut o notificare cu system update. Am apasat-o si a inceput update-ul. Avea bateria 100%. A continuat pana s-a descarcat de tot, iar in aceasta dimineata cand am pus-o la incarcat, a continuat sa se instaleze.
Pot sa opresc cumva update-ul?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu prea ai cum. Totusi e ciudat ce s-a intamplat. Aveai sper destul spatiu liber in memoria interna inainte de update?

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Nu il poti opri!

| L0st24indreams explică (pentru DjSheepyOfficial):

Si e normal sa dureze atat?

| DjSheepyOfficial a răspuns (pentru L0st24indreams):

NU.Daca ma ai garantie la ea mergi cu ea la ei. Daca nu mergi cu ea la un servis