| EcKood a întrebat:

Buna ieri tatal meu a bagat un program numit 'Parental Control' acest program blocheaza accesul la alte programe si nu te lasa sa instalezi nimic nu am ce face va rog sa ma ajutati pentru ca, cu tatal meu nu ma pot intelege nimic va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| CataZRO a răspuns:

Pai incearca sa il dezinstalezi
du-te in start dupa la contro pantel dupa iti apare o chestie cu hardwer ceva de genul e 3 parca si il dezinstalezi de acolo iti apr toate programele din pc

| AAAdelin a răspuns:

Intra in my cimputer, add or remove programs (vezi in stanga)cauta programul Parental Control si dai remove pentru a-l dezinstala, sau nici sa dezinstalezi nu stii?