| EcKood a întrebat:

Buna ieri tatal meu a bagat un program numit 'Parental Control' acest program blocheaza accesul la alte programe si nu te lasa sa instalezi nimic nu am ce face va rog sa ma ajutati pentru ca, cu tatal meu nu ma pot intelege nimic va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Nu prea avem cum să te ajutăm. Vorbeşte cu tatăl tău.
Pune o parolă la calculator, şterge programul din Control Panel.

| Romancutza a răspuns:

Intra la panel de control si vezi ca scrie la un file, parental control. Oricum nu cred ca ai inteles, ce zici daca imi lasi id-ul si-ti explic mai bine?