| EcKood a întrebat:

Buna ieri tatal meu a bagat un program numit 'Parental Control' acest program blocheaza accesul la alte programe si nu te lasa sa instalezi nimic nu am ce face va rog sa ma ajutati pentru ca, cu tatal meu nu ma pot intelege nimic va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Da... scuza-ma mosule
Cati ani ai? 10 12?

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! de ce nu il dezinstalezi? dezinstaleaza-l si dupa nu o sa ma ai nici o problema

| FurniciCoapte a răspuns:

Singura solutie este sa instalezi din nou Winndows-u.Sau mai este o solutie:parental control este o optiune de la antivirus-ul pe care il ai instalat pe calculator, daca ai noroc si taicatu nu a pus parola si la antivirus ai putea sa incerci sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nouhappy. Mult succesc in rezolvarea problemeibig grin