| alicia2000 a întrebat:

Buna,imi da cineva o solutie sa mi se deschida mai repede paginile de net pe care vreau sa navighez? astept foarte mult sa mi se incarce o pagina, nici pe youtube nu pot asculta o melodie fara sa se opreasca din 2 in 2 secunde.am net de la romtelecom, 2 mega, alte firme in zona mea nu exista...dau funda cui ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

In primul rand, internet de la romtelecom cu 2 mega--- -e de rahat! scuzati expresia, dar eu as rezilia contractul chiar din secunda 1. abia de la 7mega, poti spune ca ai internet.bun.in al 2-lea rand, daca poti, vizioneaza tutorialul acesta, te invata cum sa optimizezi computerul.:http://contactit.blogspot.it/......net-e.html
(P:S)a se vedea si acesta:http://contactit.blogspot.it/......-avem.html

2 răspunsuri:
| SkYArRoW a răspuns:

Asa e de cand l-ai luat?

| NeneaToaster a răspuns:

1)Fii sigura ca ai internet de viteza
2)Daca folosesti Internet Explorer, e clar.
Ia Google Chrome
3)Pe youtube, dai click-dreapta pe video si scrie stop download