| 50284 a întrebat:

Buna! Imi doresc o tableta cu multe aplicatii dar sa nu fie scumpa (nu peste 12-13 milioane).Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| RazvanNikolas1994 a răspuns:

Salut. Intră pe acest site și poți vedea o mulțime de tablete noi și uite-te cam cât costă. Baftă! http://www.emag.ro/......blete/stoc

| 50284 explică (pentru RazvanNikolas1994):

Ok.Mersi

| RazvanNikolas1994 a răspuns (pentru 50284):

Dacă tot te-am ajutat...dai fundă?

4 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Samsung galaxy note IIwinking crede-ma merita sau galaxy tab tonguefunda?

| 50284 explică:

Imi puteti spune care sunt diferentele dintre o tableta performanta si una cam de 5 mil?