| isabelleisabelle a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un telefon fara touch screen, dar cu tastatura qwerty? exclus blackberry, iar pretul in jur de 300 euro.multumesc.

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Sunt bune cele de la Nokiawinking

| alyntoxic50 a răspuns (pentru RazzyFUnik):

Lg ks 360 are touch screen doar la apelare in rest are tastatura qwerty slide sunt foarte bunewinking

| Kiduutza a răspuns:

Buna! eu iti recmand Nokia C3...e cu tastatura qwerty... si eset foarte bun. unchiu meu are din`asta si este foarte recomandat. Eu vreau sa`mi cumpar maine din`asta.