| iPicka a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon cu tastatura full qwerty dar vreau sa faca si niste poze bune si clare. Cum ar fi nokia c3... dar am auzit ca nu prea face poze faine. Fundia+vot

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| CharlieHarper a răspuns:

Nokia E6.

| iPicka explică:

OptyCat si atunci merita sa-l cumpar?

| OptyCat a răspuns:

Eu am Nokia c3 si face poze pune. Mai ales cand e si lumina. Intr-adevar seara nu face poze deloc bune da noh. Are si un program de editat poze iar daca au iesit najpa si le editezi e o mare diferenta. In fine.Alegerea ta happy

| iPicka explică (pentru OptyCat):

Atunce merita sa-l cumpar?

| OptyCat a răspuns (pentru iPicka):

Paai...da.daca vr sa-l folosesti pentru retele sociale, mesaje etc. atunci e bun. Si pentru poze...cum tiam mai spus. Pozele ies faine ziua la lumina sau daca le editezi (modifici). Dar daca chiar vrei pentru poze poti sa il iei acest telefon asa cum e el daca chiar iti place.=, poti sa iti iei alt telefon cu full qwerty mai performant sau poti sa iti cumperi o camera foto.Are si un desing frumos, butoane placute la atingere happy. Insa eu recomand acest telefon oricum ii place sa trimita mesaje si sa stea pe retele sociale.