| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune care e treaba cu programul AC3Filter? L-am descoperit acum si nu stiu ce cauta in laptopul meu si despre ce e vorba. Multumesc!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

I-auzi ce descoperire! Ia da tu un ochi pe Google si vezi de ce iti trebuie acel AC3 si ce face!

| AntoniaMaariaa a răspuns (pentru K0sti):

Pentru cultura ta generala si ca sa te simti impacat, am sa-ti raspund. Am cautat inainte sa postez aici, dar nu am gasit ceva concret si n-am inteles nimic. Multumit? Eu voiam sa imi spuna cineva despre ce e vorba mai exact.

| K0sti a răspuns (pentru AntoniaMaariaa):

Nu sunt multumit! Cum sa citesti si sa nu intelegi? Nu ai citit suficient!

Daca vrei sa ai sunet DD si DTS, lasa-l acolo! Cine ti l-a pus l-a pus bine!

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

E un program cu care poţi deschide fişiere audio AC3 şi DTS!

| AntoniaMaariaa a răspuns (pentru Florin_Chiba_1988):

Bun, multumesc. Dar de ce am gasi pe net ca din cauza acestui program pot sa imi virusez laptopul? De mai multe luni sunt trimisa pe diferite pagini web pe care nu la accesez. Ma gandeam sa nu fie din cauza acestui program. Uite ce am citit aici: http://www.yac.mx/......-tool.html

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru AntoniaMaariaa):

Ce aş putea să îţi recomand e să dezinstalezi acel program neapărat! Apoi o scanare de viruşi ar fi bine primită pentru sistem chiar şi o scanare la bootare! Posibil să îţi fie infectat de viruşi!