| ciubotariualexandra a întrebat:

Buna,imi puteti spune cum imi pot convinge parinti sa imi I-a un laptop numai pentru mine.Eu mai am un laptop doar ca tata nu ma mai lasa sa ma mai joc jocuri online.M-am gandit sa il conving prin CICALEALA, dar nu stiu ce sa spun.Mi-e frica sa nu ma pedepseasca sa sa ma certe.Va rog sa imi ziceti.

Răspuns Câştigător
| ilasadrian a răspuns:

Pai daca esti in clasa a8a ai o sansa si sa-i spui ca vei merge la liceu si vei avea nevoie de laptop. Daca esti mai mica de clasa a 8a poti sa-i spui ca toate fetele au si vreau si eu unul ca sa fiu si eu ca ele.Sau daca esti singura la parinti poti sa le spui ca esti singura lor fata etc etc etc!

| ciubotariualexandra explică (pentru ilasadrian):

Multumesc chiar a ajutat asta!

1 răspuns: