| Daiana_Popescu_1997 a întrebat:

Cine ma poate ajuta, mi s-a spart parola de mes si inlocuit. as vrea sa mi-a aflu dar nu am email aditional si nici numai stiu raspunsuriile la intrebari. nu stiti ceva vreun program folosiitor?

3 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Advanced IM Password Recovery

| Daiana_Popescu_1997 explică (pentru Tagaso):

Heii dar nu sti cumva cum functioneaza happy?, multumesc!

| GigiBecali123321 a răspuns:

Nu prea ai ce face! Si eu am avut spart contul de mess si nu l-am mai recuperat.Singura sansa era sa ai un email aditional sau sa stii intrebarile de securitate.Doar daca vrei sa o spargi.Dar nu am gasit nici un program functional.