| AndrrreaDeea a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce ar trebui sa fac ca sa imi dezinstalez windows-ul? multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l deznstalezi doar cu cd de instalare windows apasand pe format dar ramai fara windows daca nu-l instalezi la loc

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Se poate dezinstala numai si numai reinstaland un alt windows sau acelasi! Succes!

| 0x11111051 a răspuns:

Formatare disk C

| Byana a răspuns:

Il poti sterge din C, intri in My computer si ii dai "Format" partitiei C.

| geo9919 a răspuns:

Cel mai bine. iti recomand sa ceri ajutorul cuiva care se pricepe, sa nu cumva sa strici ceva pe acolo.

| AndrrreaDeea explică (pentru geo9919):

O sa incerc, cel putin sa il dezinstalez singura