| DarkieDark a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca Notebook Asus X453M are windows preinstalat? adica daca il deschid ruleaza windows-ul fara sa ii fac nimic? Astept raspuns cat mai repede! Multumesc! FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mergi sa cumperi, intrrebi acolo daca are windows sau Ubuntu instalat.Sau te uiti pe cutie, pe Notebook, trebuie sa scrie undeva ce ruleaza in notebook.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Depinde de la ce magazin il cumperi. Unele au si sistem de operare preinstalat, altele free dos.

| DarkieDark explică (pentru Jipa95):

E de la Altex.