| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

am un Laptop Asus windows 8.1 cand il pornesc se deschide foarte greu (sa nu uit sa mentinonez: nu am multe programe jocuri sau altceva pe el.) Imi puteti spune ce as putea face sa se deschida mai repede?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| apokalipse96 a răspuns:

Salut de cat timp ai acel laptop?

| Lupoiudenisa a răspuns:

Poti sa iti instalezi un windows mai mic de pilda windows 7 sau 7.1 pentru ca windowsul mai mic merge mai bine.

| K0sti a răspuns (pentru Lupoiudenisa):

Windows 7.1? Bai sa fie...ce prolifici sunt astia de la Microsoft...

| Tony780 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... Nu ai specificat componentele calculatorului... Încearcă să reinstalezi windowsul, si eu am avut probleme, mergea f greu dar după un reinstal de windows mi-a mers mai repede...