| TheodoraBy a întrebat:

Imi puteti spune va rog care marca de laptop este mai buna...daca ati avut un laptop care v-a placut sau unul care s-a defectat repede. Am mare nevoie de un laptop care sa functioneze rapid, sa nu se blocheze si cu multa memorie... daca ma puteti ajuta cu niste pareri v-as fi recunoscatoare happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Eu am un Toshiba Satellite.Are deja 8 ani.I-am schimbat doar placa de baza in acest timp.Iti recomand Toshiba.

3 răspunsuri:
| AllyAlliiinnaaa a răspuns:

Hp, Dell, Apple.