| mayweather01 a întrebat:

imi spune si mie cineva de ce atunci cand dau la un videoclip/film (pe net) full screen se vede cu lag adica se vede cam agatat....se misca mai greu. Inainte se vedea bine. Dau FUnda!

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Salut,
Cred ca este de la browser, incearca sa folosesti altul atunci cand privesti videoclipuri pe net (gen: google chrome, firefox, opera, unul din ele pe care nu il folosesti).
Mult noroc, daca problema persista nu ezita sa ma contactezi.

| mayweather01 explică (pentru Slavian):

Multumesc mult am incercat cu alt browser si merge bine! primesti funda! multumesc. happy

| Slavian a răspuns (pentru mayweather01):

Ma bucur ca te-am putut ajuta. happy