| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, TPU!
Eu am inceput sa folosesc Internet Explorer (va rog nu comentati, mie unul mi se misca mai bine decat Google Chrome), si intampin aceeasi problema pe care am intampinat-o si la Opera, anume cand dau un videoclip full screen pe youtube, se vad barele de jos si de sus, deci tehnic, nu e full screen. Totusi, un coleg mi-a zis ca el a reusit sa il faca sa se vada full screen. Imi puteti spune cum? Funda pentru cine mi-a fost de ajutor.

Răspuns Câştigător
| ICEbalI a răspuns:

Problema este de la flash player.
Si eu intampin aceasta problema cu Opera. foloseste: http://www.mozilla.org/ro/firefox/new/
Multa bafta.

2 răspunsuri:
| CristianMarius a răspuns:

Cel mai bun Mozzila firefox

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca cu SRWare Iron, e tot browser. si mie imi merge super bine.