| Lauraquestion a întrebat:

imi spune-ti niste telefoane cu camera foto de 5 mp sau mai mult mai ieftine la abonament? Mersi

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Mai bine iti iei de pe okazii.ro gasesti si noi si in plus iti poti lua Sony Ericsson c905 cu camera de 8.1 si blit xenon si wireless la 3-4 mil.am avut si eu unu si l-am vandut mie imi plac Nokia cu symbian eu acum am un n96 16 gb cu camera de 5 si nu am dat decat 350 lei pe el (in magazin e 17-18 mil)si cand l-am luat arata impecabil(l-am mai bubuit eu)
eu zic ca decat sa iti iei de exemplu de la Orange un amarat de LG sau Samsung cu o camera de 3 mp sa da 3 mil la abonament mai bine iei ceva de pe okazii aproape nou

funda?big grin

| Popik a răspuns:

Nokia N95
Nokia C5