| MadaMadalina a întrebat:

Buna
imi spune-ti va rog careva cum sa-mi activez microfonul de la casti sa mearga?
ce trebuie sa fac?
am nevoie urgent
dau funda
multumesc

3 răspunsuri:
| Mastershot96 a răspuns:

In dreapta jos a ecranului intra in la aia de sonor cauta sa fie selectate castile + microfonul sa nu fie dat pe mute

| MadaMadalina explică (pentru Mastershot96):

Nu merge
nu reusesc nicicum sa-l fac sa mearga

| Mastershot96 a răspuns:

Daca esti sigura ca nu este dat pe mute si ca are volum, hmmm esti sigura ca, microfonul nu este stricat? Incearca daca poti sa te asiguri ca este bun microfonul la un/o prieten/a la pc...Alta solutie nu stiu. oricum Bafta!