| lovepiink a întrebat:

Imprimanta mea nu merge! Cand o pun sa imprimeze scoate o imagine cu o imprimanta si linii! Inainte de a se strica a scos alb-negru, dar mai avea tus color! am dus-o la reparat si au zis ca nu isi pot da seama ce are imprimanta!
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| claudytzu a răspuns:

1. Ori inlocuiesti tusurile sa faci proba. 2. Ori nu sunt bagate bine tusurile.3.Incearca sa reinsalezi driverele(se afla pe CD-ul de instalare)si 4.Care nu da nici o data gresi.cumpara altahappysau 5. Du-te la un reparator mai bun sau la firma/magazinul de unde ai luat'ohappyla multi ani!

2 răspunsuri:
| roxydulkica a răspuns:

Ea isi scoate testul. Mai duo si in alt service.

| mdmcorii a răspuns:

Sa cumper cartuse noi thinking