| sweetgirl_1922 a întrebat:

Oare merge o imprimanta alb-negru dca ii pun un tus color? sau se stricathinking mersi

6 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Salut. In mod normal, daca e in regula Carthridge'ul(adica sa fie compatibil cu imprimanta) poti sa pui tu ce tus vrei happy. Doar ca iti va folosi culorile aiurea, in functie de cum vrea imprimanta, de cat cartus mai ai, de amestec, etc...adica, nu va sti sa aleaga si sa faca diferenta intre culori. Spor!

| costymaximus a răspuns:

Nu recunoaște cartușul, degeaba pui color în loc de alb-negru.

| hugo a răspuns:

Daca ea este doar pentru alb negru si u incerci sa ii pui cartus color, dupaceea o poti arunca fix la gunoi...pentru ca, culorile din cartusul color se combina cu, culoarea alb negru si o sa iti iasa un curcubeubig grin deci NU face asa cevabig grin mergi la un xerox

| dennys10 a răspuns:

Trebuie intai sa te uiti inauntru daca are doua "rezervoare" daca are, pune tusul color(nu in cel in care a fost sau e alb-negru), ci in celalalt.Succes si sper sa mearga.

| primaru a răspuns:

Se strica

| ZaZZa a răspuns:

Nu cred ca exista cartus color pentru imprimanta alb-negru. Nu prea are logica... de ce s-ar face tus color pentru o imprimanta alb-negru?