| boxi a întrebat:

Am o problema cu imprimanta i-am pus tus negru si nu imi scoate negru ca imi scoate color si nu stiu dc.am intrat la setari si am bifat grayscale printing dar tot nu merge, si tus color nu mai am dar ar trebui sa scoata negru daca i-am pus negru m-ati putea ajutaaaaaa?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori cartusul este infundat ori ai gresit locul de fixare a cartuselor.

| boxi explică (pentru Salontanul):

Nu am gresit locul pentru ca nu ma lasa sa fac schimb sa pun cartusul negru unde ii ala color.si se poate desfunda?tongue

| Salontanul a răspuns (pentru boxi):

Exista in soft un program de curatare. Cauta bine. Ce imprimanta ai?