| JulietteJokes a întrebat:

In primul rand. imi cer scuze ca pun intrebarea in aceasta categorie ( in general respect regulile), dar am nevoie destul de urgenta de un raspuns.Am ruter de la Romtelecom cu Wi-Fi si Internet normal... ceva de genu` si am un telefon Samnsung Galaxy mini 2 cu care as vrea sa ma conectez la reteaua mea,dar nu stiu care e parola, stiu doar ca ce e pe spatele ruterului nu e bun.E altundeva parola si nu stiu? Funda raspunsului care functioneaza.

3 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

Parola ar trebui sa se afle pe spatele modemului scrie"Password:" aia ar trebui sa fie daca nu, ai putea sa ii contactezi. FUNDA plz

| JulietteJokes explică (pentru XVCDG):

Am incercat ce e pe spate tot. fara SSID... da` nu e password e kay sau ceva de genu`.

| XVCDG a răspuns:

Poti incerca sa ii contactezi si o sa iti explice ei...