| Capsunicaaaa a întrebat:

Încerc să îmi deschid facebook-ul și nu merge. Îmi apare o pagină goală. Am încercat și de pe Chrome și de pe Mozilla și la fel. Mi-am și schimbat parola fiindcă inițial credeam ca mi-a intrat cineva pe cont, dar tot la fel. Am încercat să mă conectez de pe telefon, dar arata că se încarcă și nu se deschide. Mai am un fb și pe acela merge. Vă rog ajutați-mă!

5 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Spune unui prieten sa intre putin pe profilul tau. Daca nu poate, si va da un mesaj cum ca este inchis momentan sau cevade genul, atunci totul este mentenanta din partea facebook. Isi va reveni de la sine.

Astfel de mentenante se intampla cand cineva comenteaza prea mult intr-un anumit interval de timp, da prea multe like-uri, etc... Se considera a fi cont spam, asa ca acel cont este analizat si dezactivat / sters daca este cazul.

| Capsunicaaaa explică (pentru miTzuliK93):

I-am spus. Și a spus că nu se încarcă pagina. Nu îi dă niciun mesaj cum că ar fi închis sau ceva de genul.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Capsunicaaaa):

Hmm... nu ma pot pronunta chiar 100% din moment ce nu ii apare niciun mesaj. Uite, de cele mai multe ori spun oamenilor sa infrunte problema cum trebuie, si acum nu-ti pot zice decat ca te poti astepta SI la ce-i mai rau.

Dar eu raman la filosofia mea cu mentenanta. Sa speram ca va fi asa.hee hee

| valentin75 a răspuns:

Salut! Incearca si CCleaner pentru a curata computerul, pe langa sfatul primit mai jos.Bafta!

| Tyna_Maria_1990 a răspuns:

Nu stiu ce se intampla! Si mamei mele si fratelui meu li s-a intamplat.
De exemplu, fratele meu si-a schimbat de foarte multe ori parola de facebook pe vechiul cont, pana intr-o zi cand nu s-a mai putut conecta.
Eu i-am facut alt cont de facebook, cu o parola simpla. De atunci nu i s-a mai intamplat nimic.
Dupa parerea mea, eu cred ca ar trebui sa iti faci un nou cont.
SUCCES!