| BlackStar27 a întrebat:

Intrebare pentru cei care au iPad. Pot baga CD in iPad?

7 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/the-new-ipad-primele-impresii.html
Uite aici un review la noul iPad. Poti vedea exact la ce il poti folosi! succes! :)

| AxelBv a răspuns:

Nu.

| AlexandruMurzin a răspuns:

Daca te tin finantele poti baga orice in ipad. Cd-uri, Dvd-uri, Blu-ray..casete vhs, casete audio, discuri pentru magnetofon, cuie, suruburi, surubelnite, chei fixe, chei inelare, chei tubulare, etc. Si dupa iti iei altu'...

| danimotenel a răspuns (pentru AlexandruMurzin):

Hahahah exat colegu are dreptate, merge sa bagi si un hard disk sau doua sau sa mai bagi si niste rami dar ai grija sa fie dual channel, ddr3 si minim 1g.

| aenoenanonim a răspuns:

Poti baga si caseta video!