| Insanity a întrebat:

Intrebare pentru cei care au sau au avut LG Cookie Fresh GS290 : Cum vi se pare? Ati avut probleme tehnice, si daca da, cum le-ati rezolvat?
Vi se pare un telefon bun? Funda + Vot kiss

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Am aces telefon de 3 luni si nu am avut nici o data o eroare
volum fff bun
baterie bunicica
ai o grooaza de setari amuzante
si design sooopppeerr

IL RECOMAND ORCUI DAR iti trebuie o husa neaparat pentru el...si incarcatorul este combinat cu cablul de date adic e unul si acelasi tongue

2 răspunsuri:
| Adixuuu a răspuns:

Am avut LG cookie fresh si e foarte bun nu am avut mari probleme cu el undeori mai mergea greu. acum am LG cookie black si el e de asemenea foarte bun

| SunnyFlame a răspuns:

Am eu acum
Nu am nici o problema cu el
l.am scapat de cateva ori pe jos dar nu a patit nimic
atata timp cat pastrezi folia pe ecran e bun
adica e fff bun
Funda?