| Eisa9999 a întrebat:

Intro zi cautam prin telefon si am intrat in cardul SD.Am vazut mai multe fisiere goale adica care nu contineau nimic si m-am gandit sa le sterg dar dupa ce le-am sters miau disparrut toate pozele dint telefon.Ce pot face sa le recuperez da ca mai pot face ceva?

Răspuns Câştigător
| HyenaV2 a răspuns:

Soarta! sau dus! exista fisiere in care nu ai voie sa intrii si ar trebui criptate dar nu au fost iar tu le-ai sters. exista sanse sa nu mai poti avea o poza! de curiozitate : daca faci o poza vor aparea din nou fisierele alea? daca nu va merge sa faci o poza drebuie resoftat telefonul. asta se face prin 2 metode:
1.il duci la reparat
2.imi spui ce telefon ai si iti spun eu pas cu pas ce trebuie sa faci
ACUM SERIOS! imi pare rau de pozele tale, dar daca te-a mancat!

1 răspuns:
| dodoc a răspuns:

Daca le-ai sters nu le mai poti recupera probabil ai sters folderul cu poze